Header_1718_02.jpg Header_1718_03.jpg Header_1718_06.jpg Header_1718_10.jpg Header_1718_08.jpg Header_1718_13.jpg Header_1718_09.jpg Header_1718_04.jpg Header_1718_01.jpg Header_1718_07.jpg Header_1718_05.jpg Header_1718_00jpg.jpg Header_1718_11.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 18:30 Move To Play (JJ) Trainingsgroep 3
15:30 - 17:00 Jongens D1 Thom Fokker 1 - AB
15:30 - 17:00 Meisjes D1 Teun van Uunen
Elin van Erk
1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes D3 Albert Monpellier 2 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes D4 Kilian van Vuuren 4 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes D5 2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes D6 Skip van Tellingen 4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes C3 Albert Monpellier 2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D7 Thomas Coenen 4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D8 Gaia Smorenburg 4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D9 Aus de Bruin 4 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Thom Fokker 1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C2 Sam Vlasman
Floris van der Wal
1 - CD
17:15 - 18:45 Jongens B1 Robbert van de Peppel 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Mila Muyselaar 2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Robin van der Woord 4
17:30 - 18:30 Meisjes C6 Joost Mallant 4
17:30 - 18:30 Meisjes C7 Albert Monpellier 4
18:30 - 20:00 Jongens A1 Thomas Vis 1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Kilian van Vuuren 3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B7 Albert Monpellier 4 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B8 Robin van der Woord 4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Joost Mallant 3 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Robbert van de Peppel 2 - CD
19:00 - 20:00 Jongens A2 Thom Fokker 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Elin van Erk 2 - AB
19:30 - 20:30 Jongens A5 Kilian van Vuuren 3 - AB
19:30 - 20:30 Jongens A6 3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B5 Albert Monpellier 4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B6 Robin van der Woord 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Nanco Jansonius 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 Jongens D2 Tim Meijers 1 - CD
15:30 - 16:30 Jongens D3 Naut Meijers 3 - AB
15:30 - 16:30 Jongens D4 Jonas Evenblij 4 - AB
15:30 - 16:30 Jongens D5 Albert Monpellier 3 - CD
15:30 - 17:00 Meisjes D2 Aus de Bruin
Kilian van Vuuren
1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E3 Thom Fokker 2
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E4 Eric Fintelman 2
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E5 Eelco Bouma 2
16:30 - 17:30 Jongens C3 Albert Monpellier 3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens C4 Lukas Maier 3 - CD
16:30 - 17:30 Jongens C5 Jonas Evenblij 4 - AB
16:30 - 17:30 Jongens E 8E2 Thom Fokker
Eelco Bouma
2
16:30 - 17:30 Jongens E 8E3 Eric Fintelman 2
17:00 - 18:00 Dames 1 Marc Materek 1
17:30 - 19:00 Jongens B1 Robbert van de Peppel 2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens B2 Karel Houting 2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens B3 Albert Monpellier 3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens B5 Kilian van Vuuren 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Duco van Nek 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Marco Alkema 1 - CD
18:30 - 19:30 Jongens A3 Kilian van Vuuren 3 - AB
18:30 - 19:30 Jongens A4 Albert Monpellier 3 - CD
18:30 - 19:30 Jongens B4 Edouard van den Heuvel 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Robbert van de Peppel 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Barbara van Waardhuizen 2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Marc Materek
Eric Fintelman
1
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Kilian van Vuuren 3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Albert Monpellier 3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Edouard van den Heuvel 4 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Edouard van den Heuvel 2 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Kilian van Vuuren 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 Jongens F1 Eric Fintelman 2 - AB
13:30 - 14:30 Jongens F2 Robbert van de Peppel 2 - AB
13:30 - 14:30 Jongens F3 2 - AB
13:30 - 14:30 Jongens F4 2 - AB
13:30 - 14:30 Jongens F5 2 - CD
13:30 - 14:30 Kabouters Jongens 3
13:30 - 14:30 Kabouters Meisjes 3
13:30 - 14:30 Meisjes F1 Thom Fokker 1 - AB
13:30 - 14:30 Meisjes F2 Kilian van Vuuren 1 - AB
13:30 - 14:30 Meisjes F3 1 - AB
13:30 - 14:30 Meisjes F4 Albert Monpellier 1 - AB
13:30 - 14:30 Meisjes F5 1 - CD
13:30 - 14:30 Meisjes F6 1 - CD
13:30 - 14:30 Meisjes F7 1 - CD
14:30 - 15:30 Blauwe Dolfijnen 4 - AB o.l.v. Kilian
14:30 - 15:30 Gele Leeuwen 4 - AB o.l.v. Kilian
14:30 - 15:30 Groene Krokodillen 4 - AB o.l.v. Kilian
14:30 - 15:30 Jongens E 6E1 Minke Smabers 2 - AB
14:30 - 15:30 Jongens E 6E2 Robbert van de Peppel 2 - AB
14:30 - 15:30 Jongens E 6E3 Thom Fokker 2 - AB
14:30 - 15:30 Jongens E 6E4 2 - AB
14:30 - 15:30 Jongens E 6E5 2 - CD
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E1 Marc Materek 1 - AB
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E2 1 - AB
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E3 Albert Monpellier 1 - AB
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E4 Eric Fintelman 1 - AB
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E5 1 - CD
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E6 1 - CD
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E7 1 - CD
14:30 - 15:30 Oranje Giraffen 4 - AB o.l.v. Kilian
14:30 - 15:30 Rode Pagegaaien 4 - C o.l.v. Kilian
14:30 - 15:30 Roze Flamingos 4 - C o.l.v. Kilian
14:30 - 15:30 Witte Ijsberen 4 - C o.l.v. Kilian
14:30 - 15:30 Witte Tijgers 4 - C o.l.v. Kilian
14:30 - 15:30 Zwarte Zwanen 4 - D o.l.v. Kilian
15:30 - 16:30 Jongens D1 Kilian van Vuuren 1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens E 8E1 Lieke Smabers
Robbert van de Peppel
2
15:30 - 16:15 Meisjes D1 Teun van Uunen 1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes D7 Thomas Peters 4 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes D8 Albert Monpellier 3 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes D9 Pieter Reefman 4 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E1 Hanneke Smabers
Marc Materek
2
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E2 Eric Fintelman 2
16:15 - 17:00 Meisjes D1 Marit Pronker 5 - CD
16:30 - 17:30 Jongens D1 Marit Pronker 5 - AB Fysieke training
16:30 - 18:00 Jongens D2 Tim Meijers 2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes C1 5 - AB Fysieke training
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Aus de Bruin 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Yasmine Tonningen 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Thomas Peters
Annabelle Broekman
4 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D6 Pieter Reefman 4 - AB
17:00 - 18:30 Heren 1 Nanco Jansonius 1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens C1 Marit Pronker 5 - CD Fysieke training
17:30 - 18:30 Meisjes C1 Marc Materek 1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Kilian van Vuuren 3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Yasmine Tonningen 3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Robin van der Woord 4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Pieter Reefman
Annabelle Broekman
4 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C1 Thom Fokker 2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C2 Eric Fintelman 2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B1 Donald Drost
Marc Materek
1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Albert Monpellier 3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Kilian van Vuuren 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Marco Alkema 1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C6 Robin van der Woord 4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C7 Pien van der Meij 4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Eric Fintelman 2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 Thomas Vis 2 - AB
19:30 - 20:30 Jongens A3 3 - A A inloop
19:30 - 20:30 Jongens A4 3 - A A inloop
19:30 - 20:30 Jongens A5 3 - A A inloop
19:30 - 20:30 Jongens A6 3 - B A inloop
19:30 - 20:30 Meisjes A3 3 - CD A inloop
19:30 - 20:30 Meisjes A4 3 - CD A inloop
19:30 - 20:30 Meisjes A5 3 - CD A inloop
19:30 - 20:30 Meisjes A6 3 - CD A inloop
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Marit Pronker 5 Fysieke training
20:00 - 22:00 Heren 1 Nanco Jansonius 1
20:30 - 21:30 Trimhockey Trainingsgroep 3
20:30 - 21:30 Trimhockey Trainingsgroep 4
20:30 - 22:00 Jong Heren 2 Kilian van Vuuren 2 - CD
21:00 - 22:00 Jong Dames 1 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 Jongens D1 Kilian van Vuuren 1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens D3 Albert Monpellier 2
15:30 - 16:30 Jongens D4 Pieter Reefman 2
15:30 - 16:30 Jongens D5 2
15:30 - 17:00 Meisjes D1 Teun van Uunen 1 - CD
16:00 - 17:30 Keepers Trainingsgroep 3 - AB
16:30 - 18:00 Jongens C1 Thom Fokker 2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens C3 Rutger Post 3 - CD
16:30 - 17:30 Jongens C4 Albert Monpellier 4 - AB
16:30 - 17:30 Jongens C5 Quinten Goutier 4 - CD
17:00 - 18:30 Dames 1 Frank Balvers
Marc Materek
1
17:00 - 18:00 Jongens B1 Robbert van de Peppel 2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens B3 Rutger Post 3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens B4 Albert Monpellier 4 - CD
17:30 - 18:30 Jongens B5 Quinten Goutier 3 - CD
18:00 - 19:30 Keepers Trainingsgroep 2 - CD Dennis vd Pol
18:00 - 19:30 Jongens A1 Thom Fokker 2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens B1 Marit Pronker 5 - AB Fysieke training
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Duco van Nek 4 - AB
18:30 - 19:30 Inloop MB5,7,8 en MA6 Trainingsgroep 4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Robbert van de Peppel 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Barbara van Waardhuizen 1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A6 3
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Albert Monpellier 3
18:30 - 19:30 Meisjes B7 Yasmine Tonningen 3
18:30 - 19:30 Meisjes B8 Rutger Post 3
19:30 - 20:30 Dames Veteranen 45A 2 - CD HVetB / HVetC indien DVet45A in Hilversum traint
19:30 - 20:30 Heren Veteranen B 2 - A Samen met HC
19:30 - 20:30 Heren Veteranen C 2 - B Samen met HB
19:30 - 20:30 Jongens A1 Marit Pronker 5 - CD Fysieke training
19:30 - 20:30 Meisjes A5 Yasmine Tonningen 3
19:30 - 20:30 Meisjes B6 Albert Monpellier 3
20:00 - 21:00 Dames 1 Frank Balvers
Marc Materek
1
20:00 - 21:00 Meisjes A1 Marit Pronker 5 - AB Fysieke training
20:30 - 21:30 Dames Veteranen A 2 - CD
20:30 - 21:30 Dames Veteranen B 4 - AB
20:30 - 21:30 Dames Veteranen C Albert Monpellier 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A 2 - AB
20:30 - 21:30 Heren Veteranen D 3 - CD
20:30 - 21:30 Heren Veteranen E 3 - AB
21:00 - 21:30 Dames 1 Frank Balvers
Marc Materek
1 - AB
21:00 - 22:00 Heren Veteranen VL 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 Keepers Trainingsgroep 1 Heren 1 en Dames 1 olv Bart van Gaalen.
15:00 - 16:00 Dames 1 Bart van Gaalen 1 - CD Keep H1/ D1
15:30 - 16:30 Jongens E 6E1 Minke Smabers 3 - AB
15:30 - 16:30 Jongens E 6E2 Robbert van de Peppel 3 - AB
15:30 - 16:30 Jongens E 6E3 Eric Fintelman 3 - AB
15:30 - 16:30 Jongens E 6E4 Thijn Scheffer 3 - AB
15:30 - 16:30 Jongens E 6E5 3 - CD
15:30 - 17:00 Meisjes D2 Marco Alkema 1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes E 6E1 Thom Fokker 4 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes E 6E2 Kilian van Vuuren 4 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes E 6E3 Eelco Bouma 4 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes E 6E4 Vito Heemskerk 4 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes E 6E5 4 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes E 6E6 4 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes E 6E7 4 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C2 Sam Vlasman
Floris van der Wal
2 - CD
16:30 - 17:30 Jongens E 8E1 Lieke Smabers 3
16:30 - 17:30 Jongens E 8E2 Naut Meijers
Thijn Scheffer
3
16:30 - 17:30 Jongens E 8E3 Eric Fintelman 3
16:30 - 17:30 Meisjes E 8E1 Hanneke Smabers 4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E 8E2 Thom Fokker 4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E 8E3 Eelco Bouma 4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E 8E4 Kilian van Vuuren 4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E 8E5 4 - CD
17:00 - 18:00 3e trainingsmoment C Trainingsgroep 5 - CD Trainer: H1
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Elin van Erk 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Mila Muyselaar 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Marco Alkema 1 - AB
17:30 - 18:30 3e trainingsmoment D Trainingsgroep 3 - AB Trainers: Dames 1
17:30 - 19:00 Jongens B2 Eelco Bouma 4 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D2 Tim Meijers 4 - CD
18:30 - 20:30 Dames 1 Marc Materek 2
19:00 - 21:00 Heren 1 Nanco Jansonius 1
Sponsors
H1 - Qui Vive
zondag 22-9 uit om 14:45 info
D1 - THC Hurley
zondag 22-9 uit om 12:45 info
Agenda
20-9 team meeting H1/video
23-9 Jeugdtafel
23-9 Bestuursvergadering
24-9 team meeting H1/video
25-9 Landelijke Kick-off Walking Hockey


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Allard van Heemstra
Bobby de Jager
Lucas Kinsbergen
Colette Saraber
Olaf Swinarski