Header_1920_07.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_09.jpg

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Gooische MA1
14:00 - 1
Thuis
MA2 - Lelystad MA1
17:40
Uit
MA3 - H.C. Eemvallei MA2
13:50 - 5
Thuis
MA5 - Weesp MA3
16:10
Uit
MA6 - Almeerse MA5
12:15 - 5
Thuis
Meisjes B
MB1 - Gooische MB1
12:10
Uit
MB2 - Huizen MB2
16:05
Uit
MB3 - Almeerse MB3
14:10
Uit
MB4 - Kampong MB5
15:55 - 1
Thuis
MB5 - IJsseloever MB4
15:25 - 4
Thuis
MB7 - Spitsbergen MB3
14:45 - 3
Thuis
MB8 - H.C. Eemvallei MB6
15:50
Uit
Meisjes C
MC1 - Almeerse MC1
12:10 - 1
Thuis
MC2 - Houten MC3
12:15 - 2
Thuis
MC3 - Culemborg MC1
14:25
Uit
MC4 - Naarden MC5
16:00
Uit
MC5 - HCDoorn MC4
10:40 - 5
Thuis
MC6 - Hilversum MC6
08:30
Uit
MC7 - HCDoorn MC5
13:10 - 3
Thuis
Meisjes D
MD1 - Weesp MD1
10:20
Uit
MD2 - Maarssen MD1
10:40
Uit
MD3 - Hilversum MD4
08:30
Uit
MD4 - Gooische MD4
10:40 - 4
Thuis
MD5 - M.H.C. Barneveld MD1
10:00
Uit
MD6 - MMHC Voordaan MD4
11:35 - 3
Thuis
MD7 - Schaerweijde MD6
12:15 - 4
Thuis
MD8 - Holestick MD2
08:45 - 2
Thuis
MD9 - Rijnvliet MD6
10:30
Uit
Meisjes E
M6E1 - Spandersbs M6E1
08:30 - 4
Thuis
M6E2 - Phoenix M6E1
09:50
Uit
M6E3 - Amersfoort M6E3
08:45
Uit
M6E4 - Schaerweijde M6E4
08:30 - 4
Thuis
M6E5 - Schaerweijde M6E5
09:30 - 4
Thuis
M6E6 - Huizen M6E6
08:30 - 4
Thuis
M6E7 - SCHC M6E8
08:30 - 4
Thuis
M8E1 - SCHC M8E1
08:30
Uit
M8E2 - HC Leerdam M8E2
08:30
Uit
M8E3 - Naarden M8E3
08:30 - 5
Thuis
M8E4 - HC Leerdam M8E1
08:30 - 3
Thuis
M8E5 - Kampong M8E4
08:30 - 3
Thuis
Meisjes F
MF1 - MHC Vianen MF1
09:00
Uit
MF2 - Naarden MF2
09:45 - 5
Thuis
MF3 - Fletiomare MF4
09:30
Uit
MF4 - Spandersbs MF3
08:30
Uit
MF5 - Weesp MF2
09:45 - 5
Thuis
MF6 - Amersfoort MF2
09:45 - 5
Thuis
Jongens A
JA1 - Victoria JA1
14:00
Uit
JA2 - Hockeyclub De Haaskamp JA1
17:30 - 1
Thuis
JA3 - Leusden JA2
17:00
Uit
JA4 - Kromme Rijn JA1
17:45
Uit
JA5 - Houten JA5
16:20 - 3
Thuis
JA6 - Fletiomare JA3
17:30 - 2
Thuis
Jongens B
JB1 - Amersfoort JB1
10:15 - 1
Thuis
JB2 - SCHC JB3
15:30
Uit
JB3 - MMHC Voordaan JB3
14:25
Uit
JB4 - IJsseloever JB3
12:50
Uit
JB5 - MHC Muiderberg JB2
12:20
Uit
Jongens C
JC1 - Soest JC1
10:25 - 2
Thuis
JC2 - Nieuwegein JC1
10:20
Uit
JC3 - Amersfoort JC2
13:50 - 4
Thuis
JC4 - Phoenix JC3
15:55 - 2
Thuis
JC5 - Shinty JC4
12:00
Uit
Jongens D
JD1 - Fletiomare JD1
08:30
Uit
JD2 - Naarden JD3
08:30 - 1
Thuis
JD3 - Leusden JD2
09:00
Uit
JD4 - Rijnvliet JD2
15:15
Uit
JD5 - Maarssen JD5
10:00 - 3
Thuis
Jongens E
J6E1 - Naarden J6E2
09:30 - 4
Thuis
J6E2 - Baarn J6E1
09:30 - 4
Thuis
J6E3 - Spandersbs J6E3
09:30 - 4
Thuis
J6E4 - Kampong J6E3
08:30
Uit
J6E5 - Gooische J6E4
08:45
Uit
J8E1 - SCHC J8E2
08:30
Uit
J8E2 - Shinty J8E3
08:30 - 5
Thuis
Jongens F
JF2 - Spandersbs JF1
08:30
Uit
JF4 - Houten JF1
09:45 - 5
Thuis
JF5 - Soest JF1
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
Sponsors
H1 - Schaerweijde
zondag 17-11 thuis om 14:45 info
ZD1 - SCHC
zaterdag 21-12 uit om 12:00 info
Agenda
18-11 Bestuursvergadering
19-11 Scheidsexeamen
21-11 Gold CUP H1 - Pinoké H1
22-11 team meeting H1/video
25-11 Scheidsexamen


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Ageeth Boomgaardt
Magnus Bos
Patricia Goedvolk-Reichmann
Fay Lens
Philippe Reijmers
Pim Rosenthal
Taeke Schutte
Mark van Teeseling
Klaartje Wijnhoven