Header_1920_06.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_11.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Karlijn Adank
Pam van Asperen
Daniëlle Bakker
Klaartje de Bruijn
Elin van Erk
Marlou van Essen
Sophie Goorhuis
Caroline Hollema
Maxime Kerstholt
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\54134.jpg
Florine Klinkhamer
Fleur Kok
Lisanne de Lange
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\54234.jpg
Claire Lijding
Laura Marell
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\spelerfotos\54232.jpg
Julia Müller
Mila Muyselaar
Macey de Ruiter
Bente van der Veldt
Eliza Vermeulen
Bieke Wijnmaalen

Ondersteuning Dames 1

Marc Materek
(Trainer/Coach)
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\ondersteunerfotos\9370.jpg
Djurre Roggeveen
(Assistent coach)
Piteke Scheringa
(Manager)
Marit Pronker
(Performance trainer)
Joachim Hulscher
(Fysio)
Thom Fokker
(Videoanalyse)
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\ondersteunerfotos\9040.jpg
Bart van Gaalen
(Keepertrainer)

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D1 Pinoké D1 12:45
Den Bosch D1 HGC D1 12:45
Hurley D1 Bloemendaal D1 12:45
Laren D1 hdm D1 12:45
Oranje-Rood D1 Victoria D1 12:45
SCHC D1 Kampong D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 SCHC D1 10 24 7 3 0 37 11 0
2 Den Bosch D1 10 24 7 3 0 27 6 0
3 Amsterdam D1 10 19 5 4 1 28 8 0
4 Pinoké D1 10 18 6 0 4 14 13 0
5 Oranje-Rood D1 10 17 5 2 3 23 14 0
6 Kampong D1 10 16 5 1 4 24 23 0
7 hdm D1 10 16 5 1 4 18 17 0
8 Hurley D1 10 13 3 4 3 21 17 0
9 Bloemendaal D1 10 10 3 1 6 14 29 0
10 Laren D1 10 7 1 4 5 11 25 0
11 Victoria D1 10 4 1 1 8 12 30 0
12 HGC D1 10 0 0 0 10 3 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov hdm D1 12:45 thuis - Veld 1
24 nov HGC D1 12:45 thuis - Veld 1
1 dec Hockeyclub SCHC D1 12:45 uit
8 dec THC Hurley D1 12:45 thuis - Veld 1
1 mrt HC Oranje Rood D1 n.n.b uit
6 mrt AH & BC D1 n.n.b thuis - Veld 1
8 mrt HV Victoria D1 n.n.b uit
15 mrt HC Bloemendaal D1 n.n.b thuis - Veld 1
5 apr SV Kampong Hockey D1 n.n.b uit
19 apr Pinoké D1 n.n.b thuis - Veld 1
26 apr hdm D1 n.n.b uit
3 mei HGC D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Kampong D1 Den Bosch D1 1-9
Amsterdam D1 HGC D1 3-0
Bloemendaal D1 Victoria D1 3-1
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-2
Laren D1 SCHC D1 0-5
hdm D1 Hurley D1 1-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Den Bosch D1 Pinoké D1 1-0
HGC D1 Bloemendaal D1 0-1
Oranje-Rood D1 hdm D1 5-3
Victoria D1 Kampong D1 3-3
SCHC D1 Amsterdam D1 1-1
Hurley D1 Laren D1 2-2
VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
Amsterdam D1 Hurley D1 1-1
Laren D1 Oranje-Rood D1 1-1
SCHC D1 HGC D1 6-1
Pinoké D1 Victoria D1 2-1
Kampong D1 Bloemendaal D1 2-3
hdm D1 Den Bosch D1 0-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Den Bosch D1 Laren D1 4-0
Hurley D1 SCHC D1 3-3
Victoria D1 hdm D1 0-2
Bloemendaal D1 Pinoké D1 1-2
HGC D1 Kampong D1 1-5
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
SCHC D1 Oranje-Rood D1 2-1
Laren D1 Victoria D1 3-1
Pinoké D1 Kampong D1 0-2
Amsterdam D1 Den Bosch D1 1-1
hdm D1 Bloemendaal D1 2-0
Hurley D1 HGC D1 5-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oranje-Rood D1 Hurley D1 3-0
Kampong D1 hdm D1 1-3
HGC D1 Pinoké D1 0-2
Bloemendaal D1 Laren D1 4-4
Den Bosch D1 SCHC D1 2-2
Victoria D1 Amsterdam D1 1-6
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
HGC D1 Victoria D1 0-2
Oranje-Rood D1 Kampong D1 1-2
Amsterdam D1 Laren D1 3-0
Hurley D1 Pinoké D1 4-1
Den Bosch D1 Bloemendaal D1 3-0
SCHC D1 hdm D1 4-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-2
Laren D1 Den Bosch D1 1-1
Pinoké D1 Bloemendaal D1 3-2
hdm D1 Victoria D1 3-2
SCHC D1 Hurley D1 4-3
Kampong D1 HGC D1 6-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 8-0
SCHC D1 Victoria D1 6-0
Hurley D1 Den Bosch D1 0-1
hdm D1 Pinoké D1 0-1
Laren D1 Kampong D1 0-2
Oranje-Rood D1 HGC D1 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 2-1
Bloemendaal D1 SCHC D1 0-4
Victoria D1 Hurley D1 1-2
HGC D1 hdm D1 0-4
Kampong D1 Amsterdam D1 0-2
Pinoké D1 Laren D1 2-0
Sponsors
H1 - Schaerweijde
zondag 17-11 thuis om 14:45 info
ZD1 - SCHC
zaterdag 21-12 uit om 12:00 info
Agenda
18-11 Bestuursvergadering
19-11 Scheidsexeamen
21-11 Gold CUP H1 - Pinoké H1
22-11 team meeting H1/video
25-11 Scheidsexamen


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Ageeth Boomgaardt
Magnus Bos
Patricia Goedvolk-Reichmann
Fay Lens
Philippe Reijmers
Pim Rosenthal
Taeke Schutte
Mark van Teeseling
Klaartje Wijnhoven