Header_1920_02.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_06.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Karlijn Adank
Pam van Asperen
Daniëlle Bakker
Klaartje de Bruijn
Elin van Erk
Sophie Goorhuis
Caroline Hollema
Maxime Kerstholt
Florine Klinkhamer
Fleur Kok
Lisanne de Lange
Laura Marell
Mila Muyselaar
Macey de Ruiter
Bente van der Veldt
Eliza Vermeulen
Bieke Wijnmaalen

Ondersteuning Dames 1

Marc Materek
(Trainer/Coach)
Djurre Roggeveen
(Assistent coach)
Piteke Scheringa
(Manager)
Marit Pronker
(Performance trainer)
Joachim Hulscher
(Fysio)
Thom Fokker
(Videoanalyse)

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal D1 Kampong D1
Den Bosch D1 hdm D1
HGC D1 SCHC D1 12:45
Hurley D1 Amsterdam D1
Oranje-Rood D1 Laren D1 12:45
Victoria D1 Pinoké D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Den Bosch D1 14 36 11 3 0 52 9 0
2 SCHC D1 14 31 9 4 1 50 16 0
3 Amsterdam D1 14 31 9 4 1 44 10 0
4 Oranje-Rood D1 14 27 8 3 3 32 17 0
5 Hurley D1 14 23 6 5 3 28 21 0
6 Kampong D1 14 20 6 2 6 31 31 0
7 Pinoké D1 14 18 6 0 8 16 35 0
8 hdm D1 14 17 5 2 7 23 26 0
9 Bloemendaal D1 14 15 4 3 7 18 34 0
10 Laren D1 14 13 3 4 7 18 33 0
11 Victoria D1 14 5 1 2 11 17 43 0
12 HGC D1 14 0 0 0 14 5 59 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt HC Oranje Rood D1 12:45 uit
6 mrt AH & BC D1 n.n.b thuis - Veld 1
8 mrt HV Victoria D1 n.n.b uit
15 mrt HC Bloemendaal D1 n.n.b thuis - Veld 1
5 apr SV Kampong Hockey D1 n.n.b uit
19 apr Pinoké D1 n.n.b thuis - Veld 1
26 apr hdm D1 n.n.b uit
3 mei HGC D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
hdm D1 Hurley D1 1-1
Amsterdam D1 HGC D1 3-0
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-2
Bloemendaal D1 Victoria D1 3-1
Kampong D1 Den Bosch D1 1-9
Laren D1 SCHC D1 0-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Victoria D1 Kampong D1 3-3
Den Bosch D1 Pinoké D1 1-0
SCHC D1 Amsterdam D1 1-1
Oranje-Rood D1 hdm D1 5-3
HGC D1 Bloemendaal D1 0-1
Hurley D1 Laren D1 2-2
VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
Amsterdam D1 Hurley D1 1-1
Pinoké D1 Victoria D1 2-1
Laren D1 Oranje-Rood D1 1-1
Kampong D1 Bloemendaal D1 2-3
SCHC D1 HGC D1 6-1
hdm D1 Den Bosch D1 0-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HGC D1 Kampong D1 1-5
Bloemendaal D1 Pinoké D1 1-2
Den Bosch D1 Laren D1 4-0
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 2-1
Hurley D1 SCHC D1 3-3
Victoria D1 hdm D1 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Amsterdam D1 Den Bosch D1 1-1
Pinoké D1 Kampong D1 0-2
hdm D1 Bloemendaal D1 2-0
SCHC D1 Oranje-Rood D1 2-1
Laren D1 Victoria D1 3-1
Hurley D1 HGC D1 5-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Kampong D1 hdm D1 1-3
Den Bosch D1 SCHC D1 2-2
HGC D1 Pinoké D1 0-2
Oranje-Rood D1 Hurley D1 3-0
Victoria D1 Amsterdam D1 1-6
Bloemendaal D1 Laren D1 4-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Oranje-Rood D1 Kampong D1 1-2
Den Bosch D1 Bloemendaal D1 3-0
HGC D1 Victoria D1 0-2
SCHC D1 hdm D1 4-0
Amsterdam D1 Laren D1 3-0
Hurley D1 Pinoké D1 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
hdm D1 Victoria D1 3-2
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-2
Laren D1 Den Bosch D1 1-1
SCHC D1 Hurley D1 4-3
Kampong D1 HGC D1 6-1
Pinoké D1 Bloemendaal D1 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood D1 HGC D1 5-0
Hurley D1 Den Bosch D1 0-1
SCHC D1 Victoria D1 6-0
Laren D1 Kampong D1 0-2
hdm D1 Pinoké D1 0-1
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 8-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Pinoké D1 Laren D1 2-0
Bloemendaal D1 SCHC D1 0-4
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 2-1
HGC D1 hdm D1 0-4
Kampong D1 Amsterdam D1 0-2
Victoria D1 Hurley D1 1-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Den Bosch D1 HGC D1 7-0
Oranje-Rood D1 Victoria D1 2-1
Hurley D1 Bloemendaal D1 2-2
Amsterdam D1 Pinoké D1 3-1
Laren D1 hdm D1 3-2
SCHC D1 Kampong D1 1-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
hdm D1 Amsterdam D1 0-2
Laren D1 HGC D1 3-1
Pinoké D1 SCHC D1 1-8
Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 0-2
Kampong D1 Hurley D1 1-2
Victoria D1 Den Bosch D1 1-7
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Hurley D1 hdm D1 2-1
Victoria D1 Bloemendaal D1 1-1
Den Bosch D1 Kampong D1 3-2
HGC D1 Amsterdam D1 1-9
DONDERDAG 5 DECEMBER 2019
SCHC D1 Laren D1 4-1
VRIJDAG 6 DECEMBER 2019
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 3-0
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
hdm D1 Oranje-Rood D1 2-2
Kampong D1 Victoria D1 3-2
Bloemendaal D1 HGC D1 1-0
Pinoké D1 Den Bosch D1 0-8
Amsterdam D1 SCHC D1 2-0
Laren D1 Hurley D1 0-1
Sponsors
ZH1 - Den Bosch
zaterdag 25-1 thuis om 15:00 info
ZD1 - Amsterdam
zaterdag 1-2 thuis om 16:00 info
Agenda
21-1 Bestuursvergadering
22-1 Oefenwedstrijd 60+ hockey
27-1 Voorbereiding ALV
27-1 ALV


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Allegra Leendertse
Annemarieke de Ruijter
Ophélie Verbeke