Header_1920_03.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_08.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Karlijn Adank
Pam van Asperen
Daniëlle Bakker
Yasmin Bergkamp
Vanessa Blockmans
Esmee Broekhuizen
Sanne Hak
Maxime Kerstholt
Florine Klinkhamer
Cécile Knuvers
Fleur Kok
Katerina Lacina
Macey de Ruiter
Sophie Schelfhout
Liselot Timmermans
Bente van der Veldt
Eliza Vermeulen
Djoeke Madelief Vogel
Tessel van Waardhuizen
Bieke Wijnmaalen

Ondersteuning Dames 1

Serge Spoelstra
(Trainer/Coach)
Darren Lee Cheesman
(Assistent coach)
Debbie de Wagenaar
(Manager)
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\ondersteunerfotos\9915.jpg
Frank Balvers
(Trainer)
Julia Müller
(Trainer)
Marit Pronker
(Performance trainer)
Joachim Hulscher
(Fysio)
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\ondersteunerfotos\9746.jpg
Thom Fokker
(Videoanalyse)
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\ondersteunerfotos\9751.jpg
Bart van Gaalen
(Keepertrainer)

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal D1 HGC D1 12:45
Hurley D1 Den Bosch D1 12:45
Kampong D1 hdm D1 12:45
Pinoké D1 Amsterdam D1 12:10
SCHC D1 Oranje-Rood D1 12:45
Victoria D1 Laren D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amsterdam D1 5 15 5 0 0 24 3 0
2 Den Bosch D1 5 15 5 0 0 16 0 0
3 hdm D1 5 15 5 0 0 13 5 0
4 SCHC D1 5 12 4 0 1 15 7 0
5 HGC D1 5 9 3 0 2 12 11 0
6 Oranje-Rood D1 5 7 2 1 2 8 8 0
7 Pinoké D1 5 7 2 1 2 5 8 0
8 Hurley D1 5 4 1 1 3 3 6 0
9 Bloemendaal D1 5 3 1 0 4 5 13 0
10 Kampong D1 5 1 0 1 4 3 13 0
11 Laren D1 5 0 0 0 5 2 10 0
12 Victoria D1 5 0 0 0 5 4 26 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 okt HV Victoria D1 12:45 uit
11 okt HC Bloemendaal D1 12:45 thuis - Veld 1
18 okt SV Kampong Hockey D1 12:45 uit
25 okt Pinoké D1 n.n.b thuis - Veld 1
8 nov Hockeyclub SCHC D1 12:45 uit
15 nov Hockeyclub 's-Hertogenbosch D1 n.n.b thuis - Veld 1
22 nov HC Oranje Rood D1 n.n.b thuis - Veld 1
29 nov AH & BC D1 12:45 uit
14 mrt hdm D1 n.n.b thuis
19 mrt HGC D1 n.n.b uit
21 mrt THC Hurley D1 n.n.b uit
28 mrt HV Victoria D1 n.n.b thuis
11 apr HC Bloemendaal D1 n.n.b uit
15 apr SV Kampong Hockey D1 n.n.b thuis
18 apr Pinoké D1 n.n.b uit
25 apr Hockeyclub SCHC D1 n.n.b thuis
2 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Den Bosch D1 Victoria D1 6-0
SCHC D1 Bloemendaal D1 3-2
Pinoké D1 Kampong D1 2-0
Oranje-Rood D1 Laren D1 2-1
hdm D1 Hurley D1 2-1
WOENSDAG 9 SEPTEMBER 2020
Amsterdam D1 HGC D1 4-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Kampong D1 SCHC D1 1-5
Hurley D1 Pinoké D1 0-0
Victoria D1 Oranje-Rood D1 0-3
Laren D1 Amsterdam D1 0-2
HGC D1 hdm D1 2-3
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 0-2
VRIJDAG 18 SEPTEMBER 2020
Amsterdam D1 Victoria D1 10-1
hdm D1 Laren D1 2-0
Den Bosch D1 Kampong D1 1-0
HGC D1 Hurley D1 2-1
SCHC D1 Pinoké D1 5-0
Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 1-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Kampong D1 Oranje-Rood D1 2-2
Laren D1 HGC D1 1-3
Pinoké D1 Den Bosch D1 0-3
Bloemendaal D1 Amsterdam D1 0-5
Hurley D1 SCHC D1 0-2
Victoria D1 hdm D1 1-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
hdm D1 Bloemendaal D1 2-1
Den Bosch D1 SCHC D1 4-0
Amsterdam D1 Kampong D1 3-0
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 0-3
HGC D1 Victoria D1 3-2
Laren D1 Hurley D1 0-1
Sponsors
H1 - Schaerweijde
zondag 4-10 uit om 14:45 info
D1 - Victoria
zondag 4-10 uit om 12:45 info
Agenda
2-10 video meeting H1
5-10 Bestuursvergadering
5-10 (jongste jeugd) jeugdtafel
7-10 video meeting H1
9-10 video meeting H1
 


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Lonneke Arends
Willemijn Bax
Isabella Griffejoen
Donna Hams
Laurens de Jager
Pien van der Meij
Emma Wiechers